Jste zde

Úvodní mesh přednáška - prezentace

Díky všem za účast na včerejší úvodní přednášce o meshích. Těší mě váš velký zájem a jsem ráda, že jste vydrželi až do konce. Sami asi už teď chápete, že o meshích se dá povídat a diskutovat dlouho:) Doufám, že jste si odnesli třeba jen několik základních informací, které jsou důležité právě pro vás, a že budoucí tvůrce meshí neodradilo množství informací.

Slajdy, na kterých jsou shrnuty ty nejdůležitější informace najdete na Slideshare. Prezentace je vložena na konci tohoto článku, určitě si ji při prohlížení přepněte na celou obrazovku. Také je možné si ji ze Slideshare stáhnout ve formátu PDF. 

Jak už bylo včera řečeno, až se vám trochu rozleží, o čem jsme si včera povídali, dejte vědět v diskuzi, co máte za problém, co vám nejde, co byste rádi probrali detailněji v příštích workshopech a o čem by to vlastně celé v budoucnu mělo být.

 

 

 

Virtuální svět: 

Komentáře

Děkuji za přednášku, trochu se v tom pomacham a uvidíme co z toho bude:DD

Obrázek uživatele Fanda Ryba

Jak jste na tom vy ostatní, kteří zkoušíte mešovat? Já zatím, ať dělám, co dělám, nedokážu snížit počet prim ekvivalentů pod pět...u blbé jednoduché koule. Zkouším to zatím v Tataře. Protože věřím, že se Zuza slituje a dá nám i nějakou lekci blenderování, zajímá mne samozřejmě i to, jak to jde vám...blendererům. Díky...Zuze i vám.

Obrázek uživatele Zuza Ritt

příkladová lampička, která tam stále stojí (celá, včetně svítící koule:), byla uploadována s PE 0,7 primů;)

Kdybys chtěl vidět příklad toho, jak se zjednodušuje v Blenderu, podívej se na video na machinimatrix blogu, Chapter IV: Reduce. Samozřejmě i ty předchozí stojí za to vidět, je to zhruba to, co jsem vysvětlovala "teoreticky" v rámci přednášky.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte.