Jste zde

SL13B - Sdílené dobrodružství

Přípravy SL13B, třináctých narozenin Second Life, jsou v plném proudu. Co se bude dít letos? Můžete se ještě zúčastnit jako aktivní vystavovatelé, dobrovolníci nebo přispět svým představením? Stačí se podívat na oficiální stránku narozenin.

Na tradičním webu SL narozenin najdete momentálně výzvu pro ty, kteří chtějí přiložit ruku k dílu. Hledají se machinimátoři, kteří natočí a zpracují oficiální videa narozenin, a stále jsou otevřené přihlášky pro ty, kteří by chtěli něco vystavovat, tedy využít pozemku o velikosti 32 x 32 metrů a vytvořit vlastní expozici. Dobrovolníci, vítači, DJové, perfomeři a povídači v Auditoriu jsou také stále vítáni. Přihlašování je možné až do 13. a 20. května, přesné informace najdete v časovém rozvrhu SL13B.

Jako zvědavé a zábavychtivé uživatele vás bude zajímat termín 19. června 2016, kdy budou narozeninové simy oficiálně otevřeny pro všechny návštěvníky. Second Life se narodil 23. června, a celý tento týden, až do 26. června, jsou regiony otevřeny a najdete zde nonstop zábavu, party, hunty, povídání o virtuálnu a mnoho dárků zdarma, které pro vás připraví všichni účastníci.
Následující týden, od 27. června do 3. července, budou simy stále otevřeny, už se zde nebudou konat žádné akce, ale můžete přijít okouknout, co jste nestihli a případně fotit s trochu menším lagem, než v předchozím týdnu.

 

Letošní téma oslav SL narozenin je The Shared Adventure, tedy sdílené dobrodružství. Je pro obyvatele Second Life dobrodružstvím vydat se na dlouhou cestu neznámou krajinou? Potápět se v hlubinách oceánu nebo se opatrně plížit potemnělou uličkou?
Uvidíte v červnu. Nebo i dřív, pokud se sami rozhodnete připravit vaše vlastní dobrodružství, které shlédnou tisíce virtuálních obyvatel v průběhu oslav.

 

 

Virtuální svět: 

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte.