Jste zde

Blog uživatele Scalex Overton

COUNTRY VEČER v LF

 
Hej hombré!
To je furt samý jazz, rock a cimrman, ale aby si kovbojové, indiáni, trampové a podobná žoužel mohla dupnout na parketu na nějakou skočnou country muziku, to ne. A tak to musíme napravit, přátelé. 

Blaničtí rytíři ve Fabrice!

 
Je tu čtvrtek a s ním další hra Divadla Járy Cimrmana, která zazní ve streamu klubu LA FABRIQUE
 
Tentokrát půjde o hru BLANÍK. Pojďte si poslechnout, co že se to v té tajemné hoře děje, co znamená to temné dunění a proč dopisy od svatého Václava chodí vždy, kdy je přednosta Blaníku na obchůzce. Těším se na vás nejen já, ale i Veverka z Bitýšky.
 
16.8.2012 ve 21:30
 
Scalex Overton

V LA FABRIQUE dnes ZMRZNETE!

 
V rámci večerů s divadelními hrami českého génia Járy Cimrmana se tentokrát vydáme na severní pól. Takže si připravte kožichy, sněhule, kulichy, šály a palčáky, 2.8.2012 ve 21:30 se na streamu klubu LA FABRIQUE rozezní hra Dobytí severního pólu. Po ní si pak pustíme nějaké pěkné písničky s mrazivou, sněhovou, ledovou a vánoční tematikou.
 
Kudy? Tudy! Přímo do LA FABRIQUE!

Pohádkový Cimrman v LF

 
Milé děti. Dnes 5.7.2012 ve 21:30 nás v klubu LA FABRIQUE čeká pohádka o Dlouhém, Širokém a Krátkozrakém. Proslulá Cimrmanova pohádka, která u dětí propadla, byla týmem cimrmanologů zrestaurována v roce 1974 a v roce 2012 si ji poprvé můžete poslechnout v Second Life. 
Budeme se na vás těšit v klubu LA FABRIQUE na Educatice.

Stránky